Geoblog.pl    danach    Podróże    Próżna w Warszawie    Próżna po dwóch latach...

Próżna po dwóch latach...

Polska, Warszawa

Festiwal Singera odbywa się w Warszawie już 10 raz. Przyszłam tu zaglądnąć jak wygląda ulica po dwóch latach oraz popatrzyć na ruchliwą ulicę w czasie festiwalu. Na co dzień jest pusto i smutno chociaż połowę ulicy odnowiono. Ta część ulicy straciła klimat chociaż jest czyściutka i odnowiona.Chyba powinni jakiś inny sposób wymyślić na renowację kamienic aby zachować ten wygląd stary i zmruszały.

Na ulicy było gwarno , dużo kiermaszów z przeróżnymi rzeczami oraz stragany z jedzeniem koszernym :)
Na Placu Grzybowskim stała muszla koncertowa i wszyscy czekali na koncert Rafaela Rogińskiego z Cukunft Big Bend. Potem wystąpił Joshua Nelson z chórem gospel . Na koncert Kayi sie nie doczekałam bo już było trochę zimno.
Miło było zobaczyć jak ulica ożywa i posłuchać dobrej muzyki klemzerskiej.

zula - 2013-09-10 17:05
No i ...dwa lata minęły jakby chwila.
Zdjęcia bardzo ciekawe . Stare domy pomieszane z odnowionymi i na dodatek wplecione osoby. Wspaniałe popołudnie spędziłaś na Próżnej ...czekam na relację w następnym roku ! .
pozdrawiam

pamar
pamar - 2013-09-11 07:15
Kiedy zaczęłam czytać, nie miałam pojęcia co to jest za ulica Próżna... Ale kiedy obejrzałam zdjęcia rozpoznałam ją bez trudu. Te kamienice zawsze wywołują u mnie refleksję.
Bardzo ciekawa dwuletnia podróż w czasie :) Podoba mi się ten pomysł. Za dwa lata będzie kolejny wpis?
Pozdrawiam

zula - 2013-09-11 08:15
pamar...proponuję aby Danach przeszła się tam w jesienny "zwykły" dzień i wówczas zobaczymy jak ulica wyglada na co dzień!?
...a może Wy zrobicie swoją Próżną do warszawskiej strony bloga?,
pozdrawiam

danach
danach - 2013-09-11 11:22
Świetny pomysł, zrobię zdjęcia w zwykły dzień i pokażę, za rok i 2 lata też będzie relacja :)

danach
Danuta Chętnik