Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    Jetstar mnie nie wypuścił

Jetstar mnie nie wypuścił

Australia
Australia, Sydney International Airport

Sluchajcie, wszystko zaplanowane jak w zegarku, jestem 2,5 godziny wcześniej ale kontrole rozpoczynają dopiero na 2 godziny przed lotem więc spokojnie czekam.
Przy okienku pan stwierdza,że mnie Singapur nie przyjmie bo muszę mieć na piśmie potwierdzenie miejsca a dodzwonic sie do Lufthansy nie da.czekam na połaczenie pół godziny i nic.W końcu panienka na godzinę przed odlotem każe mi jechać na lotnisko międzynarodowe zrobić potwierdzenie.Poradziłam sobie dzielnie , pojechałam ale się okazuje że tam nie przedstawiciela Lufthansy i tylko moge to załatwic telefonicznie. Chłopak z laptopem mi pomagał , dzwoniłam do Polski ale była 4 rano i też nic sie nie udało załatwic.
Mj samolot juz poleciał a ja po godzinie dzwonienia w koncu się dodzwoniłam.Okazało się ,że mam zrobione double check-in i muszę przylecieć .
Teraz jest problem bo kolejny lot jest następnego dnia i mam tylko jak wszystko dobrze pójdzie 1,5 godzinę na zmianę terminala z 1 na 2.
Nocleg w Singapurze przepadnie i rzeczy , które tam zostawiłam bo nie będę maiła czasu na nic !!!! nawet sie podrapać.
Potrzebne są anioły i modlitwy aby się wszystko jutro udało bo jak nie to nie wiem kiedy zawitam do Polski :)
Jest parę scenariuszy ale na razie cicho sza i trzeba byc dobrej myśli.
Na noc wróciłam do pieknej parafii i gościnnego Stana.

semaja
semaja - 2010-04-22 12:57
Trzymam kciuki, żebyś doleciała - co tam rzeczy - Ty jesteś najważniejsza.
Nie były chyba tak ważne i kosztowne - coś Ci odkupię. Gdyby potrzebna była kasa - sms-uj.
Całuski i anioły.

Jola - 2010-04-22 13:44
Dana sily mnie opadły jak przeczytałam twój wpis , wierzę tylko w twoje szczęście i modlę aby Cię anioły nie opuściły.

Kinga
Kinga - 2010-04-22 14:42
Nie ma tego złego co by na DOBRE nie wyszło- nie martw się,tak miało być, Bozia nad Tobą czuwa!!!!!
Znaczy się że jutro o tej samej porze bedziesz na lotnisku!? A w Warszawie w sobote o której?
Buziaki

Maciek
Maciek - 2010-04-22 14:58
wlos sie jezy na glowie, jak mogli Cie nie wpuscic!!! dziki kraj ten singapur. musisz wrocic, bo strasznie za Toba tesknimy.
napisz kiedy mam po Ciebie przyjechac, bede napewno. buziaki
PS pozdrowienia od calego zespolu RTG z CO-I, przede wszystkim od starej znajomej z Kodaka.

Córa - 2010-04-22 15:12
Nic się nie martw, podróż bez tego typu problemów się nie liczy ;) Zresztą to u nas chyba rodzinne, pamiętasz jak mnie nie wpuścili na pokład w Barcelonie? :) Teraz będzie stres, i pośpiech, ale później będzie o czym opowiadać :) Trzymam kciuki! Całuję!

Jola - 2010-04-22 15:20
Maciek i córa jesteście super. Mama da radę ja w nią wierzę

semaja
semaja - 2010-04-22 19:08
Czuwam przy kompie i przy telefonie na wieści. Anioły czuwają i dasz sobie radę.
Jestem z Tobą . Całuski

danach - 2010-04-22 22:44
Kocham Was wszystkich, Magda wpisze wiesci jak tylko bedzie miala. A zamaist na lotnisku spedzic noc wyspalam sie w wygodnym lozku :) buziaki

Jola - 2010-04-22 22:50
Dana trzymam kciuki wszstko będzie ok.Całuski

Córa - 2010-04-23 07:42
Pierwsze wieści są dobre : mama opuściła Sydney :) Teraz tylko przesiadka w Darwin i do Singapuru. Trzymajmy kciuki ! :)

Jola - 2010-04-23 07:59
Super Magda prosimy o relacje na bieżąco

Córa - 2010-04-23 10:16
Najnowszy update: mama za 10 minut wsiada do samolotu do Singapuru :)

Jola - 2010-04-23 11:24
Cały czas trzymam kciuki ONA da radę

Córa - 2010-04-23 15:18
Mama wylądowała w Singapurze i ma 2h do odlotu. Czyli jest dobrze :)

Jola - 2010-04-23 15:29
Ulga Czekam na dalszą relacje całuski

danach - 2010-04-23 16:25
nawet kupila Ci Magdus Ipoda :)

Córa - 2010-04-23 17:15
Uwaga uwaga! Mama siedzi już w samolocie do Frankfurtu! :D

Jola - 2010-04-23 17:34
Przy jej szczęściu wiedziłam że się uda Całuski

zula - 2010-09-15 09:29
Dodatkowo przeczytałam sobie wszystkie komentarze z tych ostatnich godzin Twojej wyprawy...relacje prawie jak z filmu :-"Uwaga,uwaga ! Mama już siedzi w samolocie do Frankfurtu ! "
...wielkie było Twoje napięcie ostatnich godzin ale i organizator jesteś wspaniały - Danusiu nie "maślę " lecz stwierdzam fakty !

Danuta Chętnik

19.02.2020 - 26.02.2020