Geoblog.pl    danach    Podróże    Danach jedzie do....Chin    Panda Wielka - narodowy skarb
2014
paź

Panda Wielka - narodowy skarb

Chiny
Chiny, Pekin

Mgła ani na jotę nie zmalała ale to dopiero drugi dzień w Pekinie, może jeszcze trochę niebo sie rozjaśni a na razie jedziemy do Pekińskiego ZOO podziwiać pandę wielką.

Na początku witają nas lwy z brązu oraz ptactwo z recyklingu opon,

Panda ma aż trzy pawilony, czasem się usadowi w kącie i zajada gałęzie bambusa, czasem pokaże się w pełnej krasie ale jest leniwa i straszny głodomór więc najczęściej jest zasłonięta pędami bambusa.

W sklepie za to pand jest do woli ale kapci ślicznych dla córeczki nie znalazłam.

obok pawilonów natomiast stoi murek, niepozorny ale jak się przypatrzyłam to jest to murek z robiony z wypalonych cegieł z rysunkami dzieci z okazji Olimpiady w 2008 roku- super pomysł.

Po wizycie u pandy kolejna wizyta to odwiedzenie świata pereł , najchętniej z zakupem sznura pereł i kosmetyków na bazie pereł. To pierwszy punkt programu z cyklu oglądasz i kupujesz. Dalej będzie tego więcej.
Na szczęście Chińczycy nie byli zbyt nachalni a część osób była zainteresowana zakupem więc odbyło się wszystko sprawnie.

wiza do Chin
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Chin. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Chin, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
zula
zula - 2014-10-26 06:53
Miś pluszowy i spacerujacy -słodki ,dziecięce wypalane cegły jakże interesujące.
Wszystko zobaczysz!
Zdjęcie pereł- rarytas i na finał Twoje w wybornym otoczeniu.
Miło oglądać o poranku :)

Eugene
Eugene - 2014-10-26 11:52
Śliczne są pandy i te żywe jak i pluszowe.

BoRa
BoRa - 2014-10-27 21:36
To Tyle pereł jest w jednej muszli? A ja myślałam, że narastają pojedynczo.

danach
danach - 2014-10-27 22:30
to masowa produkcja

mamaMa
mamaMa - 2014-11-16 23:59
Pluszaka pande trzeba bylo kupic i zorganizowac konkurs na geoblogu - ale by sie ktos ucieszyl!

mirka66
mirka66 - 2015-02-12 21:47
Uwielbiam te zwierzeta.

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 14% świata (28 państw)
Zasoby: 594 wpisy594 1791 komentarzy1791 11305 zdjęć11305 4 pliki multimedialne4

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016