Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    wybór trasy i zakup biletów

wybór trasy i zakup biletów

Polska, Warszawa

najtrudniejsze już za mną , czyli zaplanowanie podróży i wykupienie biletów .Wcale nie jest to takie proste, chociaż często po Europie podróżowałam. Ta odległość i związane z tym koszty lekko mnie paraliżowały. Dla sprawdzenia ceny biletów poszłam do biura podróży z prośbą aby mi znaleźli optymalne niedrogie połączenie z Australią. Jak się po 2 dniach okazało - cena na samą podróż była bliska całemu mojemu budżetowi na całą podróż. Nie było rady sama musiałam się z tym problemem uporać. Tutaj mogę poradzić aby szukać krótkich połączeń i to dużo wcześniej jak się da i plan podróży po części dopasować do promocji biletów lotniczych. Niezła łamigłówka :)
Mnie się udało obniżyć koszty podróży o 2500 zł !!!! I do tego mam postój 3 dniowy w Singapurze w jedną stronę i dla bezpieczeństwa połączeń 1 dzień w drodze powrotnej.
Teraz zostało tylko pakowanie i odliczanie dni do odlotu . Wyruszam 1-ego marca 2010.

Maja
Maja - 2010-02-11 23:43
Znalazłam bloga i mam go już na stronie szybkiego wybierania. Postaram się śledzić go regularnie oraz komentować Twoje wpisy.

danach
danach - 2010-02-13 03:11
Super, wrzucam jeszcze wcześniejsze wypady , już zamieściłam Lizbonę

Córa
Córa - 2010-02-13 03:58
Trzymam mocno kciuki, póki co za pakowanie ;)

makruk
makruk - 2010-02-13 11:59
Danusiu, dzięki za info. Postaram się regularnie śledzić Twoje poczynania. Trzymam kciuki i przy okazji Twojej podróży przypomnę sobie swoją. Nie zapomnij słownika - australijski akcent to koszmar. A w ogóle to jesteś wytrawną podróżniczką i dasz sobie radę. Ściskam Cię mocno----Marta----

wandapiet
wandapiet - 2010-02-13 14:49
Witaj Dana...będę podróżować razem z Tobą.Na pewno wszystko pójdzie świetnie zapewne w twojej podróży marzeń.Buziaki serdeczne:)

Jan M.
Jan M. - 2010-02-15 10:11
Gratuluję odwagi. Zazdroszczę Ci. Też planuję podobny wyjazd. Czekam z niecierpliwością na Twoje relacje.
Pozdrawiam.

wandapiet
wandapiet - 2010-03-22 11:37
Serdecznie pozdrawiam Danusiu.U nas klaruje się powoli wiosna.Cieszę się,ze mogę poznać trochę Australii dzięki Tobie.buziaki:)

zula - 2010-09-12 08:04
...czy można w jednym roku dwukrotnie lecieć do Austaralii??? można ! ....czytając Twój zapis podróży i ogladając piekne zdjęcia !!!
dziękuję Danusiu za ...moją wędrówkę ! :)

danach
Danuta Chętnik