Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    podroz rozpoczeta...

podroz rozpoczeta...

Niemcy
Niemcy, Frankfurt am Main

no i zaczelam w koncu podroz, pomimo strajku w Lufthansie,wczorajszej wichury ja lece :) Z Warszawy wylecialam z pol godzinnym opoznieniem ale jak pilot powiedzial ,ze ladujemy o 12.20 to dokladnie tak wyladowalismy, co znaczy niemiecka precyzja.Lotnisko ogromne wiec sobie zwiedzam , cwicze trase na powrot zeby nie pobladzic bo teraz mam 8 godzin czekania, Ogolnie internrt na lotnisku jest platny ale ja stara krakuska znalazlam stoisko z darmowym polaczeniem :) Z lotniska nie wychodze , zeby potem nie przechodzic kolejnych kontroli , po drodze spotkalam sportowcow ze zlotym pucharem z Vancuver ale byli spiacy wiec nie pogadalam i tylko zdjecie pozniej wrzuce , na Okeciu witali Justyne jak ja wylatywalam , az milo ze mamy tyle i takich medali to na tyle dzisiaj i do kolejnego wpisu ... buziaki dla wszystkich co trzymaja za mnie kciuki :)

Your Son Mum
Your Son Mum - 2010-03-01 16:06
nie do zdarcia:)

Córa
Córa - 2010-03-01 16:09
Pamiętaj, że w Australii masz zwiedzać, a nie szukać darmowego Internetu ;) Trzymam kciuki! Całuję.

danach
danach - 2010-03-01 16:29
oczywiscie nie do zdarcia i nie bede szukala darmowego internetu tam tylko plaza i zwiedzanie :) w Singapurze tez bo malo czasu :) buziaki dzieciaki mama ruszyla w trase :)

marta-kciuki-trzymajaca
marta-kciuki-trzymajaca - 2010-03-02 11:53
Pani Danusiu, czekam z niecierpliwoscia na pierwsze newsy z Singapuru!
Szkoda, ze tylko 3 dni, ale w sam raz na regeneracje sil po podrozy :).
pozdrawiam!

Grzegorz
Grzegorz - 2010-03-02 20:42
Danusiu, przede wszystkim serdeczne życzenia urodzinowe od nas beskidzkich górali z Bielska. Życzymy Ci też tyle lądowań co startów, wracaj szczęśliwie oraz żebyś na trasie swojej podróży spotykała tylko życzliwych ludzi. Trzymamy za Ciebie kciuki - Grzegorz, Henia i Wojtek

danach
Danuta Chętnik