Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    misie ptysie i kangury
2010
mar

misie ptysie i kangury

Australia
Australia, Caversham

Wycieczka wykupiona jade ogladac te wspanialosci fauny, Park dzikich zwierzat w Caversham.Troche sie zawiodlam bo pani oficer ( ze wzgledu nauniform tak wygladala) zabrala nas tylko do misi koala, kangurow i wombata, ktorego inna pani oficer trzymala. Kazdy siadal na laweczce i pstryk zdjecia i dalej.Wszsytko trwala 15 minut i po zwiedzaniu .

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
semaja
semaja - 2010-03-12 23:25
Cześć
słodkie są to misie. Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie Ciebie z koalą to myślałam, że to fotomontaż. DSopiero potem przy następnych zdjęciach zorientowałam się,że jednak mogłaś je pogłaskać. Wszystkie zdjęcia bardzo ciekawe. Jak wrócisz to oglądanie wszystkich zajmie nam chyba tydzień. Ja zapewnię catering i ewentualnie rzutnik i ekran.

zula
zula - 2010-09-13 12:30
Danusiu - masz zdjęcia ,których tylko pozazrościć - wspaniałe misie , kangury i oczywiście Ty w ich "obięciach "!!!

zula
zula - 2010-09-13 12:33
...miało być oczywiście : pozazdrościć ...zjadłam literkę więc poprawiam! :)

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1886 komentarzy1886 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016