Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    widoki przez szybe
2010
mar

widoki przez szybe

Australia
Australia, Cervantes

Czas w droge 3/4 podrozy w autobusie wiec zdjecia zza szyby niestety.Krajobraz zmienia sie co dluzsza chwile, najpierw zielone winnice w Swan Valley, potem rancza z konmi ale juz nie tak zielone, potem zolte pastwiska z krowami ,potem gesty busz niziutko polozony przy ziemi, potem las nie do przejscia a na koniec kwitnace drzewa .Zajezdzamy do baraczku bez klimatyzacji na picnik lunch.Kierowca w krotkich spodenkach i bialych podkolanowkach wyjmuje z przywiezionych lodowek caly piknik i jest uczta.Potem jedziemy na plaze w Cervantes .
Autobus wjezdza na plaze bez obciachu, kto ma kostium to wskakuje do wody na 15 minut, kapia sie tylko Wlosi a reszta brodzi po wodzie.Poznalam Malajke Iris i bliznikow z Holandii.Robimy sobie nawzajem zdjecia.

Potem jedziemy do Pinnacles , jest upal 45 stoni dobrze ze mam parasolke od slonca, Iris nie ma nawet nakrycia glowy wiec ja zapraszam do mojego cienia a ona z wdziecznosci utrzepila mi sie pod pache i musialam ja holowac bo sie uparla ze pojdzie na wielka gore a potem ledwo dyszala.Wrazenie wpaniale co widac na zdjeciach, tylko tej temperatury nie moge pokazc.

Przezorny kierowca wode zachowal na powrot z pustyni i wszyscy byli mu za to wdzieczni:)

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
kelkas
kelkas - 2010-03-17 00:04
Widzę, że Marysia, która Cię dzielnie śledziła, odpadła. Pozdrawiam SERdecznie.

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1886 komentarzy1886 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016