Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    biale góry jak śnieg
2010
mar

biale góry jak śnieg

Australia
Australia, Lancelin

kolejna atrakcja byl jazda po piasku ale zeby tam dojechac to jechalismy dobre chwile bo drodze bez asfaltu czerwonej jak ogien i 100 km/godzine, wszystko dookola bylo czerwona aby zobaczyc biel , trora nie pasowala do tego krajobrazu.A kierowca z napedem na 4W zrobil sobie rajd po tych piaskach. Wjezdzal na sam szczyt aby pikowac do dolu, wszyscy piszczeli ja tez!!!! Ale byla frajda i tak w dwa autobusy smigalismy po pustyni aby na koniec na desce zjechac z wielkij gory. ja w pierwszej chwili chcialam zjechac z malej ale mnie nie nioslo chociz te 4 kg zgubilam i na zdjeciach nie widac jak smigam ale co tam wyszlam na sam szczyt i tez dalam szusa. Bylo super tylko pisek wyjmowalam ze ucha 2 dni :)Ta atrakcja byla super a zupelnie ja nie zauwazylam w programie, Skonani upalem i atrakcjami grzecznie wrocilismy do domu .

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
magdamar
magdamar - 2010-03-13 18:21
Danusiu,super zdjęcia a Ty taka dzielna podróżniczka.Zazdroszczę Ci tego bo ja nie mam już szans na takie przygody.Zapisujemy się juz na ten pokaz zdjęć zaplanowany przez Marysię. Życzę dalszych super wrażeń

zula
zula - 2010-09-13 12:40
atrakcja przednia...a co z Malajką - zjechała z góry ???

danach
danach - 2010-09-13 21:19
Malajka zjechała z tej mniejszej górki a ja z dużej ale nikt mi zdjęcia nie zrobił jak jadę

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15.5% świata (31 państw)
Zasoby: 630 wpisów630 1943 komentarze1943 12418 zdjęć12418 5 plików multimedialnych5

06.04.2018 - 07.07.2018

25.10.2016 - 05.11.2016