Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    nagranie w radio Głos Polonii
2010
mar

nagranie w radio Głos Polonii

Australia
Australia, Perth

dzisiaj Halinka mi zafundowala mi audycję w Głosie Polonii. Miałam termę ale co trzeba kiedyś zacząć te występy.A potem jak zasiadłam do komputera to mnie nie mogli odciągnąć.No i jeszcze podziwiałam jazdę pani Marysi wózkiem, co za fason oraz przygotowanie do wystawy Polskie dziedzictwo.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
:* Synus
:* Synus - 2010-03-12 13:25
jestes Gwiazda!

Krystyna Godzik
Krystyna Godzik - 2010-03-12 15:26
Dzięki za piękne zdjęcia, szkoda że nam nie wyszło ze Skype'm. Próbowałaś z kimś innym porozmawiać skutecznie?

danach - 2010-03-12 18:24
tak probowalam ale tez nie wyszlo , za tydzien bede gdzie inndziej mam nadzieje ze bede mogla wyedy pogadac
Synus a Ty sie tam spisuj dobrze :) kwiatki mozecie podlac zeby nie uschly

Jola
Jola - 2010-03-13 16:51
Hop,hop, już z Tobą podróźuję. Zawsze w Ciebie wierzyłam! Jesteś rewelacyjna. Super zdjęcia, a upał odczuwa się po roślinności. Pamiętaj pij dziennie min.2 litry, ale... wody haha. Dzięki Tobie zrobiłam progres w obsłudze komputera, hihi
Magda stwierdziła, źe zacznę prowadzić bloga. Pozdrów Mara, moź nas pamięta :)
Całusy śle Jola z rodziną

magdamar
magdamar - 2010-03-13 18:29
A może będzie z Ciebie nowa "gwiazda dziennikarstwa" podróżniczego. Życzę Ci tego najserdeczniej bo czuję się jakbym z Tobą tam była. A misiu jest cudny, nie powiem tego o kangurach bo nie przepadam za nimi. Wędruj dalej i opisuj tak fajnie

danach - 2010-03-13 18:35
Jolu, Mar oczywiscie pamieta i tez pozdrawiam, ciesze sie ze dolaczylas do grona , ktore ze mna podrozuje.W poniedzialek dalsza czesc podrozy :) buziaki

zula
zula - 2010-09-13 12:44
Danusiu czy taśmę z nagraniem dostałaś na pamiatkę i... dla pokoleń ?! - myślę ,że tak !

Danuta Chętnik
zwiedziła 15.5% świata (31 państw)
Zasoby: 629 wpisów629 1940 komentarzy1940 12417 zdjęć12417 5 plików multimedialnych5

06.04.2018 - 13.04.2018

25.10.2016 - 05.11.2016