Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    wielka krowa i 400 rozbojnikow
2010
mar

wielka krowa i 400 rozbojnikow

Singapur
Singapur, Singapore Airport

zalo jak doszlam do wlasciwego "gatu" ?rodzina z Gdanska z 3 letnim chlopcem czeka na samolot obok mnie a do tego leci tez do Pertu tylko bez przystanku a miejsca mamy obok siebie :) Oni mieli leciec dzien wczesniej ale huragan im pokrzyzowal szyki , kto ma szcescie to ma :) Samolot wielki jak bombowiec 400 osob na pokladzie , jeszcze takiego nie widzialam , po 3 siedzenia pod oknem z kazdej strony a w srodku 4 siedziska jeden za drugim. Jesc dali , nawet poduszki i kocyki i do wypicia tez, Campari z lodem i sokiem ,pycha ale jakos lepsze niz u nas bywa.Po jedzonku sluchawki na uszy i lulamy, jakos udalo mi sie troche przespac , chociaz caly czas pamietalam aby nogami ruszac i udalo sie nogi nie spuchly , no oczywiscie byla heparynka w brzuch jeszcze we Frankfurcie. A Singapur piekny cala aleja z lotnika do miasta tonie w kwiatach, oczywsicie wzielam taxi zeby sie nie klopotac z walizkami.Na lotnisku super bo klima ale na zewnatrz taka parzecha ( czyli goraco i wilgotno ), ze dech zapiera.Hotel w dzielnicy Little Indie, polecanej do zwiedzania.Jest klima to super,czajnik , herbatki i sniadanie rano.Wieczorem ( bo od razu tu mialam wieczor) pokrecilam sie po okolicy, zrobilam zakupy w markecie bo tanio ( wode, jogurty i owoce) siadlam do kompa i zdaje relacje, teraz do spania zeby jutro bylo duzo czasu na zwiedznie , pa wszystkim

janmalecki
janmalecki - 2010-03-02 15:40
Teraz został Ci już mały krok przez różne ciekawe morza. Śledzę z uwagą.
Pozdrawiam
-Jan

MS
MS - 2010-03-04 13:28
Witaj,
w pierwszych slowach mego listu przesylam Ci zyczenia urodzinowe - niech podroz minie w zdrowiu i z licznymi przygodami. sledze Twoja podroz i czekam na zdjecia.

zula
zula - 2010-09-13 07:06
pyszne śniadanie - dobrze ,ze fotografujesz i to co na talerzu !! :)

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1886 komentarzy1886 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016