Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    luz i bluss..

luz i bluss..

Australia
Australia, Perth

Witaj Perth, od 30 lat o nim slysze a tu w koncu jestem, co za misto, sklada sie z samych przedmiesc i centrum, domki parterowe za plotkami ze nic nie widac, ale upaly wypalily trawe, ze hej.A w centrum promenada pelna ludzi chodzacych w krotkich spodenkach, japonkach i pelen luz.Inetrnet bardzo drogi bo godzina 3A$, kafeji internetowe pelne . Trafilam tu na letnie wyprzedaze bo u nich jesien wiec moze cos znaje dla siebie na lato !!!Trafilam na dwie manifestacje- jedna przeciwko naplywowi imigrantow a druga wolnosc w internecia a pomiedzy tym koncert. Ulice pelne chyba nikt nie pracuje.Pierwsze rozeznanie zrobione Jutro koncert Chopinowski a od poniedzialku zwiedzenie

Krystyna Godzik
Krystyna Godzik - 2010-03-06 20:29
Tak, architektura w Perth jest po prostu niesamowita. Istny groch z kapustą!
Zazdroszczę Ci ciepła, słońca i luzu. Przyjemnego zwiedzania i następnych pięknych zdjęć.

semaja
semaja - 2010-03-07 00:15
doczekałam niedzieli - jest 00.06 u Ciebie 7.06 AM - Dzień dobry !!!!
Smacznego śniadanka. Zdjęcia super - ale na tej promenadzie jakieś znajome amarantowe petunie !!! Na zdjęciu Ty stoisz twardo po ziemi a pomnik stoi na głowie - ale w stosunku do nas to TY chodzisz do góry nogami !!!
Trzymaj się ciepło . U nas - sprawdziłam - za oknem znowu biało i temp. -2oC
Ja na giełdzie kupiłam wiosenne kwiaty - więc u mnie wiosna.
Całuski

zula - 2010-09-13 07:40