Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    oszczedzamy nogi
2010
mar

oszczedzamy nogi

Australia
Australia, Perth

Niedziela – poranek z Chopinem czyli dzien po polsku i oszczedzanie nog.Zwiedzilam krolestwo Haliny Szunejko Prezes Kola Polek w Perth, w programie sprzedaz ksiazek, koncert i film o Chopinie a potem wizyta u Mara i sesja zdjeciowa z Benity i Mara dziecmi Stefanem i Romanem( ten z loczkami )

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Krystyna Godzik
Krystyna Godzik - 2010-03-07 20:14
No, jak na dzień odpoczynku, to parę ruchów zrobiłaś. Te loczki, to jak mniemam na zdjęciach,które za jakiś czas....?

danach
danach - 2010-03-08 12:18
tak Krysiu, to ciezka praca tak zrzucac zdjecia, pomniejszyc je , wybrac wlasciwe i zaladowac tym bardziej ze mam zaleglosci z Singapuru, ktore probuje nadrobic :) pozdrawiam

semaja
semaja - 2010-03-08 20:12
Witaj,
Ja wiem jaka to ciężka i czasochłonna praca. Z przyjemnością zobaczyłam na nich znajome twarze. Mara w fotelu rozpoznałam natychmiast - nic się nie zmienił - tylko z wielkim zdumieniem spostrzegłam tak wiele siwych włosów na jego głowie. Ale czas wszystkim płynie jednakowo.
Ucałowania Marysia i Andrzej.

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15.5% świata (31 państw)
Zasoby: 630 wpisów630 1943 komentarze1943 12418 zdjęć12418 5 plików multimedialnych5

06.04.2018 - 07.07.2018

25.10.2016 - 05.11.2016