Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    kolejne Muzeum
2010
mar

kolejne Muzeum

Australia
Australia, Perth

W piątek w końcu docieram do Art Gallery, po drodze zachaczyłam o chińską dzielnicę , pare zdjęć z graffiti, ale w galerii nie można robić zdjęć więc dzisiaj sobie odpoczniecie :).
Sztuka Aborygenów piękna , każdy obraz opowiada jakąś historię i podsłuchałam przewodniak z dziećmi aby trochę zrozumieć tą sztukę . sama widzę kropki i kreski czasem zwierzątka a to pełna historia widziana z góry , kolory pustymi najczęściej, zcasem pokazuje się niebieski.
Potem wpadłam na lunch na Barreck str. za 5 A$ otwarty bufet a tam sushi, ośmornice, jarzyny w cieście , mięso do wyboru do koloru a na deser do McDonald - lody za 50 centow , dzieki majtrip , super jest.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Kinga
Kinga - 2010-03-19 11:27
ALE MY NIE CHCEMY ODPOCZYWAĆ !!!!!!!!!OD TWOJEJ PODRÓŻY
Buziaki i 200% wytrzymałości

Jola
Jola - 2010-03-19 14:20
I cóż mogę na to co widzę powiedzieć życzę Ci miłego wypoczynku a może tęsknisz za nami !!! ha ha

danach - 2010-03-19 18:27
oj tęsknię , tęsknię :) ale zaraz już czas będzie biegł z górki

Jola
Jola - 2010-03-19 23:27
Po rozmowie z tobą podróżowałłam z majtripem niektóre zdjęcia fantastyczne i wyobraż sobie że w czasie podróży spotkalam ciebie ależ to była niespodzianka ty masz oczywiście czas na wszystko Pa

danach - 2010-03-20 09:39
Jolu, jesteś najgorliwszą komentatorką , dzięki Ci za to , starsznie to miłe jak zobaczę wpis :) buziaki

semaja
semaja - 2010-03-21 18:01
Cześć
nigdy nie widziałam takiedo kwiatka. Zainspirowana Twomi zdjęciami postanowiłam posazić na balkonie w tym roku bungewillę. Papugi z kyształu - jak klejnociki.
Całuski.

Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1886 komentarzy1886 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016