Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    i już mijają 2 tygodnie w Austarlii
2010
mar

i już mijają 2 tygodnie w Austarlii

Australia
Australia, Perth

Sobota minęła mi na organizowaniu wystawy Polskie Dziedzictwo.Po szkole polskiej, ktora sie kończy w sobotę o 13.30, możemy wkraczać do akcji, stoły ustawiamy w gwiazdę a na nich wykładamy zbiory Haliny,wyroby z drzewa, stroje, hafty oraz ozdoby wielkanocne . Do tego na planszach zaczepiamy zjęcia- wyroby z bursztynu i stroje ludowe.
Wieczorem Mar z Benitą mnie zabierają do Ali na pożegnianie Andrzeja , Rebeki i Shiry, którzy wyejżdżają na 3 lata do Melbourne.Po raz pierwszy widzę dom Ali, który jest wymuskany jak cukiereczek, czuję się tam jak w muzeum porcelany ale atmosfera cudowna , czuję się jak w rodzinie.
Pokój czeka już na mnie przeprowadzam się od Halinki w niedzielę i 2 tygodnie spędzę u Ali.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Jola
Jola - 2010-03-21 09:22
A ogródeczek jaki cukiereczek i te kwitnące róże o tej porze ha ha Całusy

Krystyna Godzik
Krystyna Godzik - 2010-03-21 10:33
Spojrzałam przez okno na mój zmaltretowany po zimie ogród i przykro mi się zrobiło.
Rzeczywiście, wymuskane wszystko!!!

semaja
semaja - 2010-03-21 18:09
pierwsze wiosenne sprzątanie balkonu mam już poza sobą. w przyszłym tydodniu jadę na giełdę po kwiaty i może mój balkon zacznie wyglądać jak ogródek.
Ucałowania dla Alicji i Jej męża - odwiedził mnie w stajni w Świniotopie.

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1886 komentarzy1886 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016