Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    deszcz i grad....

deszcz i grad....

Australia
Australia, Fremantle

Dzisiaj wybieram się kolejny raz do Fremantle, można tam jeździć co drugi dzień tak tam ładnie :) Dostałam zaproszenie od Marysi Dudek z Domu Polskiego, jedziemy z Alą .Jest piekna pogoda, robimy rundę po miwście a potem jedziemy do dzielnicy milionerów w Cottesloe.Plaża ta z rzeźbami, pola golfowe i wille z widokiem to na Ocean Indyjski lub na Swan River czyli rzekę łabędzią. Wśród tych willi znalazłam jeden cudny stary domek i jeden w stylu hiszpańskim, a ukryty za bugenwiliami dom za 50 mln A$.
Po odwiedzeniu domku gospodyni wracamy do pociągu a tu niebo czarne, błyska się i zaczęło lać jak już ruszyliśmy. Po drodze spadł grad, kiepsko widoczny przez mokre szyby , drogi zielone od oberwanych liści albo całkiem zalane.Nie było tutaj deszczu od 3 miesięcy !!! Do domu dojeżdżamy suchą nogą ale deszcz leje jeszcze z przerwami długo.

Krystyna Godzik
Krystyna Godzik - 2010-03-23 00:20
Jak mówisz, że od 3 miesięcy nie padało, to po takim deszczu roślinność będzie jeszcze piękniejsza niż na dotychczasowych zdjęciach!!

semaja
semaja - 2010-03-23 18:31
Pięknie tam, och pięknie. Na zdjęciu z Marysią wyglądasz tak szczupło jak ona.
Czyżby dieta australijska działała takie cuda ?

semaja
semaja - 2010-03-23 18:33
Pięknie tam, och pięknie. Na zdjęciu z Marysią wyglądasz tak szczupło jak ona.
Czyżby dieta australijska działała takie cuda ?
Kubełki na śmieci na całym świecie takie same.
Całuski.

wandapiet
wandapiet - 2010-03-24 23:02
Danusiu tutaj jest naprawdę pieknie.Wspaniałą wycieczkę zaliczyłaś.Pozdrawiam serdecznie:)

danach
Danuta Chętnik