Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    relaksowo u Pani Wiesi
2010
mar

relaksowo u Pani Wiesi

Australia
Australia, Armadale

Dzisiaj mamy z Alą zaproszenie do PaniWiesi na lunch pod Armadale do Sherwood.
Szybko dojeżdżamy na stację a stamtąd pociągiem do Armadale.Wysiadamy jedna satcję wcześniej ale jesteśmy przed umówionym spotkaniem.Robimy małą rundkę dookoła dworca i ja robię kolejne zdjęcia kwiatów.Te okolicą są górzyste i tutaj kiedyś mieli bogatsi mieszkańcy Perth swoje domki letnie.
Znalałam zabawnego "Grass boy " oraz zółty kwiat kangooru.
Po pół godziie zjawia się tryskająca humorem Pani Wiesia, ta od remika i wędrujemy do jej posiadłości. To sympatyczny domek od rządu dla starszych osób za niewielką opłatą.
Ma 2 duze i 2 małe pokoje uroczy ogródek z patio więc nie można żyć lepiej i blisko stacji kolejowej.
Kart nie było tylko lunch i wróciłysmy do Perth a tu Waldek robi porzadki w ogródku więc tez dołączyłyśmy i przycięłyśmy przekwitłe róże.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Jola
Jola - 2010-03-29 16:21
Doczekałam się na zdjęcia bardzo miłe. Zero sprawiedliwości tam ciągle ciepło i piękne słońce a u nas szaro i ponuro całusy

semaja
semaja - 2010-03-29 17:58
W Krakowie ciepło i słoneczko świeci wiosennie. Dzisiaj jestem do figury.
Kwiaty przepiękne - dobrze, że nie mam ogródka.
Postanowiłam też być ukwiecona –tylko kwiaty – może potem też ja.
Tulipanowe całuski

danach
danach - 2010-03-29 19:24
alez sliczne tulipanki a ja nie moge wrzucic nowego zdjecia jako Avatara , czy cos robie nie tak ?

Minia
Minia - 2010-03-29 20:41
Pomniejszam do ok. 50x50 i zapisuję jako [avatar.gif] sprawdź może Tobie też się uda. [ plik musi nazywać się avatar] Nie wiem czy to poprawny sposób ale zdaje egzamin i jak dotychczas zawsze udawało się - inne metody zawodziły.

wandapiet
wandapiet - 2010-03-30 00:18
Piękne te kwiaty w naturze.Takie olbrzymy...strelicja jak krzew!
Pozdrawiam Dana...dobrej nocki życzę,albo miłego dnia...

Jola
Jola - 2010-03-30 08:33
Słoneczko wyszło za chmur , krokusiki kwitną w ogródku trawka zazieleniła się po wczorajszym deszczyku i cóż nam więcej potrzeba całuski

zula
zula - 2010-09-14 07:12
Kwiaty śliczne! - a czy zabrałaś owoc palmy do Polski ? ...pamiętam ,że kiedyś gdy byłam Monaco zabrałam "ziarenka "- urosło i mam wielką palmę - piękną pamiątkę !

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1886 komentarzy1886 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016