Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    Esplanade
2010
mar

Esplanade

Australia
Australia, Perth

Ponieważ jutro wyruszam w druga stronę Perth to muszę we wpisie wrócić do miasta aby kolejne kilometry liczyly sie od Perth.
Ciekawostka z miasta , przez skzyżowanie chodzi się w dowolnym kierunku i na krzyż :)
Maciek musisz polubic koale na koszulce.
Chyba nigdy nie schudnę znowu poszłam na lody za 50 centów
Jutro wyjazd do Joondalup ciekawe co przyniesie.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Jola
Jola - 2010-03-31 17:07
Myśle że statystyka wypadków jest niższa niż u nas, a ja idę sadzić bratki całusy

danach
danach - 2010-03-31 19:35
Jolu,nie wiem jak z wypadkami ale ciągle tu mówią o jakichś morderstwach, pobiciach ,napadach ,że aż się boję i nie oglądam wiadomości.A braki też będę musiała posadzic po powrocie

semaja
semaja - 2010-04-01 20:01
Ja już posadziłam w Wieliczce, na Rakowicach i na własnym balkonie. Do tego jeszcze azalie , tulipany, narcyze pełne i pięknie pachnące i no i oczywiście hiacynty. Całe mieszkanie w kwiatach. Okna umyte, Andrzej założył kupione wczoraj rolety - jest pięknie. Jutro zabieram się za pieczenie.
Całuski

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1893 komentarze1893 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016