Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    Good Friday czyli wolne
2010
kwi

Good Friday czyli wolne

Australia
Australia, Perth

Narszcie nie pędzę i mogę się wyspać.Stół już wieczorem był udekorowany polskimi pisankami.Dzisiaj wszystko zamknięte , wszyscy świętują, cisza jak makiem zasiał.Nikt nie idzie do pracy, szkoły,sklepy zamknięte.
U Ali natomiast zaczyna rozkwitać kwait jednej nocy a więc będzie tym razem seria kwiatów.Dzisiaj ma urodziny Halina więc o 12 jadę do Niej , czyli zawozi mnie Waldek bo komunikacja w święto jest kiepska.Przyjeżdża też brat Haliny Edmuś i Tereska , starsza córka .Miło spędzamy czas na opowieściach co kto robił w czasie sztormu i przy światecznie udekorowanym stole zajadamy śledzie i łososia. Toast tylko kompotem :)
O 3 we wszystkich katolickich kościołach jest uroczystość Podniesienia Krzyża i tłumnie przybywają wierni .
Wieczorem wracam do Ali i dalej obserwuję kwiaty, już o 8 widać ,że się rozwijają a o 9 podobno będą w pełnej krasie , do tego pięknie pachną.A rano bedą jak zdechły indyk, zobaczymy :).
Teraz rozwkitło 5 kwiatów a 5 jest jeszcze w pąkach.Poprawka jest 6 rozkwitnietych kawiatów a 10 w pąkach .
PS owoc który jadłam w Singapurze to durian !!! ale bardzo nie śmierdział ,na szcęście nie jadłam go na ulicy bo mozna dostac mandat.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
zula
zula - 2010-04-02 19:33
...cudo kwiat i zdjęcia!!
Życzę radosnych Świąt Wielkiej Nocy !!!
Oczywiscie cały czas czytam i podziwiam podróż.
pozdrawiam

Jola
Jola - 2010-04-02 20:27
Hura jako 1000 Cię odwiedziłam nie czatowałam to tylko łut scczęścia. Dana proponuje nie śpij do rana i zrób dla nas sesje zdjęciową. Wesołych ,zdrowych,pogodnych Swiąt Wielkiej Nocy życzą Bryczki

Krystyna Godzik
Krystyna Godzik - 2010-04-02 20:35
To jutro obejrzymy fazę "zdechłego indyka"???
Całuski!!!

semaja
semaja - 2010-04-04 14:46
Ale piękny kwiat jednej nocy - oraz noc kwiatów. Sesja zdjeciowa wspaniała. Te zdjęcia pewnikiem wykorzystam kiedyś.

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15.5% świata (31 państw)
Zasoby: 630 wpisów630 1943 komentarze1943 12418 zdjęć12418 5 plików multimedialnych5

06.04.2018 - 07.07.2018

25.10.2016 - 05.11.2016