Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    pozegnanie z kangurami
2010
kwi

pozegnanie z kangurami

Australia
Australia, Perth

Swiąteczna Niedziela, ksiądz w kościele kropi wielkim liściem palmy zamiast kropidłem, w nocy troche pokropiło i chociaz zapowiadaja deszcze to jednak nie pada w ciagu dnia.
"Moon Flower" wszystkie przekwitnięte , po południu idziemy pożegnać kangury, po drodze spotykamy dziewczynkę hustającą się na liściu palmy.Kangury są , ostatnie zdjęcia i film jak skaczą, robimy rundkę po buszu w mieście i wracamy do domu aby zdążyć na Świateczne śniadanie w Polsce.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
semaja
semaja - 2010-04-04 16:18
Piszę z kompa Marysi. Miło było rozmawiać z Tobą w Wielką Niedzielę przed i po śniadaniu. Odwiedził nas Adaś z Lidką, taraz czekamy na obiad. Widać, że tęsknisz za rodzinką w Polsce.
Krzysiek.

danach
danach - 2010-04-04 17:15
Krzysiu, za 3 tygodnie jestem w Wieliczce :) oj tęsknię , dobrze,ze mozna było z Wami i z Warszawą pogadać buziaki

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15.5% świata (31 państw)
Zasoby: 629 wpisów629 1940 komentarzy1940 12417 zdjęć12417 5 plików multimedialnych5

06.04.2018 - 13.04.2018

25.10.2016 - 05.11.2016