Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    pozegnanie z Perth
2010
kwi

pozegnanie z Perth

Australia
Australia, Guildford

Dzisiaj trudny dzien, trzeba sie pozegnac ze znajomymi , ostatnie zwiedzanie i pakowanie bo pobudka o 4 zeby jechac na lotnisko.
Postanawiam jeszcze odwiedzic Scarborough Beach ale juz sama, znajduje autobus nr 400 z dworca Wellington i dojezdzam po 35 minutach nad sama plaze. Szybciej jest pociagiem do Stirling ale potem autobus na plaze jedzie raz na godzine.
Wpadam na plaze i mam tylko 10 minut na uchycenie serfujacego goscia. Plaza pustawa ale milo popatrzec na Ocean Indyjski . Wracam do Perth autobusem i pociagiem bo tak jest szybciej, gdyz mam umowione spotkanie w Domu Polskim.Potem jade z Halina do Guildford . Najstarsze osady w Zachodniej Australii w 1829 to wlasnie Guilford, Perth i Fremantle. Duzo starych jak na Australie domow, wiezienie,kosciol oraz sklepy ze starociami, niestety drogimi wiec tym razem nic nie kupuje.Odwiedzam natomiast sklepik, pracownie garncarska gdzie artysci pokzauja jak sie robi garnki i sprzedaja swoje wyroby.
Po poludniu wedruje z Monika na lunch i wracam bez przygod do domu.
Jutro juz bede w Melbourne, wylot o 6 rano.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
semaja
semaja - 2010-04-06 19:13
Znowu ten niesamowity błękit. Aż oczy bolą. Przyroda jest przepiękna - a Ty na jej tle też wyglądasz rewelacyjnie !!!!
Całuski

Jola
Jola - 2010-04-06 21:59
Szczęśliwego lotu całuski

Córa
Córa - 2010-04-07 08:23
Wiem, że jesteś już w Melbourne. Z niecierpliwością czekam na nowy wpis i zdjęcia ze wschodniej Australii :)

Jola
Jola - 2010-04-07 11:04
Miło wiedzieć że wylądowałaś szczęśliwie czekam na wpis pa pa

Kinga
Kinga - 2010-04-07 13:03
A ja wróciłam z Tarnowa, cieszy mnie że już na ziemi w Melbourn, też z niecierpliwością czekam na wrażenia!!!! Buziaki ode mnie i Gochy.

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1893 komentarze1893 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016