Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    Puffing Billy
2010
kwi

Puffing Billy

Australia
Australia, Belgrave
Przejechano 20184 km

Pomimo niedzieli dzien zaczynamy od pracy, trzeba pomoc Sue w sprzataniu starego domu z ktorego sie wyprowadzila.Zajelo nam to godzinke i juz mkniemy do Likeside aby tam wsiasc do kolejki do Belgrave.Ja otrzywiscie mam jechac a Sue mnie tylko podrzuca, po drodze pada.Ubrawlam wszystkie swoje cieple rzeczy bo jedziemy w gory.Jest na prawde zimo ale sloneczko co rusz wychodzi zza chmur.Na miejscu zjadamy lunch i wsiadam do pociagu,takiej starej ciuchci.Duzo jest zabawy, szczegolnie dla dzieci,ale tez sie czuje jak duze dziecko,jestem ciekwa widokow.Widoki piekne ale ladnych zdjec jak na mnie to malo.Dzieciaki jada z wyciagnietymi nogami ale jest zimno i pod koniec jazdy jest ich coraz mniej.Urzekla mnie maly fotograf w kozuszku.W belgrave po 1,5 godziny jazdy poznalam Emi , z ktora wrocilam do Melbourne.

wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
semaja
semaja - 2010-04-11 14:48
Ja też . Czekam na zdjęcia.

Krystyna Godzik
Krystyna Godzik - 2010-04-11 23:51
Tak, zazwyczaj jak się umyje okna, to pada! Wyprawa kolejką wśród malowniczych krajobrazów. Ale frajda!!

danach
Danuta Chętnik
zwiedziła 15% świata (30 państw)
Zasoby: 614 wpisów614 1886 komentarzy1886 12090 zdjęć12090 5 plików multimedialnych5

25.10.2016 - 05.11.2016

08.03.2016 - 26.03.2016