Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    zatoczki czyli Bay

zatoczki czyli Bay

Australia
Australia, Sydney

Kochani co dziennie zaczynam dzien od kolejnych zatok aby podziwiać panoramę miasta.Satn jest niezastapiony w pokazywaniu z róznych miejsc widoku na City.Mieszka on w Australii już 28 lat a w Sydney chyba 11 więc ma obstukane wszystkie wjazdy i wyjazdy z stromych uliczek do zatok.Dzisiaj zamiast buszu nowe widoki .
Z uwagi na ogladanie w internecie smutnych uroczystości w Krakowie robie mały wpis abyście się nie martwili co u mnie.Uzupełnie go we wtorek bo wjeżdżam na 2 dni do Canbery.

semaja
semaja - 2010-04-19 21:47
Widoki przepiękne!!! I znowu ten zniewalający błękit nieba i zatoczek. Ale parrzysz też piod nogi - kamienie też są urzekające.

zula - 2010-09-14 15:26
Tak i znowu zdjęcie "perełka"- zdjęcie kamienia, który przypomina jakby sękacz przywieziony z okolic Wilna...a może lody czekoladowo-śmietankowe zatopione w wodach Pacyfiku .

danach
danach - 2010-09-15 00:06
Małgosiu ale Ty masz świetne określenia , może Ty napiszesz książkę a ja dam zdjęcia ?

zula - 2010-09-15 13:14
Danka- Książkę o Austalii już napisałaś ,teraz wybrać tylko najpiękniejsze zdjęcia i gotowe ...a komentarze Zuli ( oczywiście te najciekawsze ) możesz oczywiście dodać !

zula - 2010-09-15 13:32
Poprzedni mój komentarz był " 400 " - może to szczęśliwy znak !? ...do realizacji z wydaniem ksiązki !.
Życzę powodzenia i wydawcy godnego Twej pracy, życzę wielu czytelników ...a potem dalekiej podróży ...do Stanów Zjednoczonych i Meksyku i oczywiście ...AUSTRALII !!!

danach
Danuta Chętnik