Geoblog.pl    danach    Podróże    wyprawa na drugą stronę Świata- Australia    Harbour Bridge

Harbour Bridge

Australia
Australia, Sydney Harbour Bridge

Do kościoła pojechałam na polską mszę do Kiribili, Z plaży w Kiribili jest cudny widok rano( bo trzeba wiedzieć o której porze dnia gdzie byc ) na operę.
Msza smutna bo z parą prezydencką na portecie ale potem marsz przez most z widokiem na Operę ale przejcie jest ogrodzone i zdrutami kolczastymi aby jakiś szaleeniec nie skoczył z mostu.Robię zdjęcia z coraz blizsza.
To dzisiaj idę na koncert " Bach and Beyond "do gmachu Opery.

Córa
Córa - 2010-04-18 22:23
No i jak się udał koncert? :)

danach
danach - 2010-04-18 22:30
koncert piękny i chociaz mówiono że środek nie jest tak imponujący to nie było tak źle.Wszystko pięknie zorganizowane i sobie z wszystkim poradziłam :)

dwie Kulki
dwie Kulki - 2010-04-19 01:37
Cieszymy się że sobie dobrze radzisz

Jola
Jola - 2010-04-19 09:01
Masz wielkie szczęście że na swojej drodze spotkałaś Stana.Widoki piękne a opery szczerze Ci zazdroszcze.Powodzenia i śle całuski

semaja
semaja - 2010-04-19 21:49
Mosty Sydney piękne i zwiewna opera też. Wspaniałych wrażeń !! I nie spesz się do nas bo lotniska ciągle zamknięte. Całuski

semaja
semaja - 2010-04-19 22:12
Tak zapatrzyłam się w piękne widoki, że spaliłam garnek zprzygotowywaną na jutro zupą!!
Dla mnie "dobranoc" a dla Ciebie już "dzień dobry" Garnek chyba uda się uratować - zupy już nie. Całuski !!!

zula - 2010-04-20 10:49
Witam- kolejny dzień rozpoczęłam od Australii - zdjęcia Opery w każdym ujeciu super!!!
W Polsce lotniska cały czas zamknięte - może należy pomyśleć o zmianach terminu powrotu??
Planuję także nową podróż...lecz na tym pewno się zakończy-zarezerwowane noclegi muszę odwołać!
A może wszystko szczęsliwie się potoczy??? Pozdrawiam

Jola
Jola - 2010-04-20 11:37
dzisiaj było trzęsienie ziemi Kalgoorlie. Dana trzymam za ciebie kciuki aby wszystko było ok w podróży. W Austri są czynne lotniska ale do piątku mam nadzieje że wszstko się wyjaśni Sciskam i całuje

zula - 2010-09-14 15:39
Chyba byś nie była w stanie zrobić tak pięknych zdjęć opery gdyby nie pomocw dojazdach Stana - to wielkie szczęście na...trasie Twojej podróży !
Osobiście także dziękuję ...za majowe wsparcie .
Małgorzata

danach